(На екрані – рефреном «Люблю тебе, життя!»)

(На плакаті текст: «Життя - це те, що люди найбільше прагнуть зберегти, але менше всього зберігають!» )

Виходять учасники з червоними стрічечками на шиї (символіка  волонтерів – борців з СніД).

Мета заходу: Актуалізувати знання учнів про шлях хліба від поля до столу, розширити поняття хліб-годувальник, ознайомити з народними переказами про хліб, учити бережно поводитись з хлібом, берегти його.

«Хліб — всьому голова». В ньому  вислові закладена вікова мудрість українського народу, який протягом усього розвитку приділяв хлібу велику увагу. Якщо буде хліб, буде мир, буде щасливе здорове життя народу нашої країни.

Хор виконує пісню: «Ой у вишневому садочку»

Ведуча: Чуєте про що пісня? Про фрукти, тобто про те, що ми -контролери-касири вивчаємо. А ви думали про кохання? Ні, ні! Ми про природу продовольчих товарів все знаємо… або майже все! В кожній народній пісні згадуються які-небудь продукти харчування. А народ знає про що він співає! Був такий грецький мислитель, реформатор аналітичної медицини, лікар Гіппократ. Так ось він казав, що всяка їжа повинна бути ліками для людини, а ліки – їжею.

(На моніторі гасло: «Економіка – прикладна наука, яка озброює учня такими знаннями, щоб він зміг зайняти гідне місце в суспільстві і приносити йому максимальну користь»)
Викладач: Пройде зовсім небагато часу, і ви вступите в доросле життя. Перед вами відкриється безліч шляхів, і від вас залежатиме, який з них обрати, в якому напрямі рухатись.

Back to top